Oferta pracy IPP: Specjalista ds. promocji i fundraisingu

Rozwijamy się i obecnie poszukujemy do zespołu: Specjalisty ds. promocji i fundraisingu. Zmieniaj Polskę razem z nami!
{[if_foto_desc]}
Foto:
{[/if_foto_desc]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 3 minuty

Instytut Polityk Publicznych (IPP) to założona w 2015 r. organizacja typu think-and-do tank. Kreujemy idee, dostarczamy wiedzę operacyjną, formujemy młode pokolenie. Instytut jest:

  • niezależną;
  • niepartyjną;
  • organizacją pozarządową;
  • działającą nie dla zysku.

W naszych warsztatach z zakresu polityki publicznej, czy energetyki bierze udział kilkadziesiąt osób rocznie. W ramach projektu „Zostań Społecznym Komandosem!” zwiększyliśmy aktywność fizyczną i zmieniliśmy nawyki żywieniowe 150 osób. Rozpoczynamy działania strażnicze w kilku obszarach, przygotowujemy się do wydania naszej pierwszej publikacji naukowej, a 11 listopada 2018 r. – dokładnie w 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą – przedstawimy 100 konkretnych propozycji zmian w Polsce na lepsze. Mamy również ambicję stworzenia wiodącego ośrodka eksperckiego w Polsce.

TWOJE ZADANIA

Do Twoich zadań będzie należało m.in.:

  • planowanie i prowadzenie kompleksowych działań komunikacyjnych IPP (m.in. poprzez stronę internetową, media społecznościowe, newsletter), w tym redagowanie i publikacja tekstów;
  • opracowanie, aktualizacja i realizacja strategii promocyjnych projektów IPP, w tym w szczególności [1] Akademii Polityk Publicznych i [2] Zostań Społecznym Komandosem!;
  • opracowanie planu fundraisingu i realizacji kampanii fundraisingowych IPP;
  • przygotowanie i koordynacja kampanii społecznych na rzecz realnego przyjęcia proponowanych zmian w Polsce na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę;
  • inicjowanie profesjonalizacji IPP w obszarze budowy marki (m.in. stworzenie zespołu medialnego i biura prasowego, optymalizacja treści SEO, wykorzystywanie Google Adwords);
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami, sponsorami i mediami;
  • pomaganie w organizacji wydarzeń IPP, robienie zdjęć;
  • dbanie o marketing wewnętrzny IPP;
  • ewidencja dokumentacji związanej z działaniami komunikacyjnymi (m.in. rejestrowanie aktywności i statystyk, analiza, rekomendacje).

NASZE OCZEKIWANIA:

  • masz wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu działań komunikacyjnych (w tym poprzez social media);
  • masz wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu działań fundraisingowych (w tym szczególnie na rzecz ngo);
  • sprawnie poruszasz się w środowisku IT (komputer, Internet: m.in. Microsoft Office, CMS, narzędzia do wysyłki newslettera, do monitorowania mediów, w tym także w angielskiej wersji językowej);
  • bardzo dobrze organizujesz swoją własną pracę, cechują Cię rzetelność, samodzielność, systematyczność i podejmowanie inicjatywy, a także komunikatywność, energia i zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole;
  • jesteś kreatywny/a i masz poczucie estetyki, potrafisz wymyślać treści do różnych kanałów, a we współpracy z grafikiem przygotujesz niezbędne grafiki;
  • chcesz na dłużej związać się z IPP i docelowo pracować w pełnym wymiarze godzin;
  • będziesz nas reprezentować: oczekujemy, że Twoje zachowanie i sposób bycia będą nienaganne.

CO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w wymiarze ok. 120 godzin miesięcznie w oparciu o umowę zlecenia;
  • elastyczny czas pracy; praca głównie zdalna;
  • stabilność zatrudnienia;
  • wsparcie na etapie wdrażania do pracy; przyjazną atmosferę;
  • możliwość korzystania z profesjonalnych narzędzi IT, a także udziału w warsztatach/szkoleniach IPP;
  • możliwość udziału aktywnościach sportowych IPP (np. paintball, ścianka wspinaczkowa, crossfit, basen, inne);
  • pracę w miejscu, w którym można realizować swoje pomysły;
  • udział we współtworzeniu marki nowego obywatelskiego ośrodka eksperckiego.

APLIKACJA:

  1. przygotuj swoje CV (maks. 2 strony);
  2. list motywacyjny (1 strona);
  3. nie zapomnij o zawarciu w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Instytut Polityk Publicznych z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000583153, NIP: 9452187651, REGON: 362874454, w związku z art. 6 ust. 1 lit) a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”;
  4. przedstaw swoją dostępność oraz oczekiwania finansowe;
  5. wyślij aplikację na adres ipp@ipp.expert

Termin nadsyłania zgłoszeń: 22 czerwca 2018 r. Termin rozpoczęcia współpracy: 1 lipca 2018 r. (możliwość negocjacji).

IPP jest pracodawcą równych szans. Nie dyskryminujemy.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi i zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne tylko wybranych kandydatów. Nabór może zostać nierozstrzygnięty bez podania przyczyn. Odrzucone oferty zostaną zniszczone do 15 lipca 2018 r.

POBIERZ OFERTĘ (pdf, 430kB)

Zmieniaj Polskę razem z nami!